جزئیات خبر


شناسایی بازارهای صادراتی جدید توسط شرکت آرد قدس رضوی

شناسایی بازارهای صادراتی جدید توسط شرکت آرد قدس رضوی
1396/8/29

سرپرست شرکت آرد قدس رضوی از شناسایی بازارهای صادراتی جدید توسط این شرکت خبر داد.
محمد صفایی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این شرکت طی 7 ماه نخست امسال، 2 هزار و 47 تن محصول به کشورهای افغانستان و عراق صادر کرده است.
وی ادامه داد: آرد 15 درصد و 23 درصد، محصولات صادراتی این شرکت را به خود اختصاص می‌دهد.
صفایی میزان رشد صادرات شرکت طی این مدت در مقایسه با سال گذشته را بیش از هزار رو 500 درصد اعلام کرد و افزود: این حجم از صادرات، 8 درصد از کل تولید شرکت آرد قدس رضوی را شامل می‌شود.
وی ادامه داد: افزایش کیفیت و رضایت مشتری از محصولات شرکت، مهم‌ترین دلایل افزایش صادرات به شمار می‌رود.
صفایی درباره برنامه‌های این شرکت برای گسترش بازار و تعداد کشورهای صادراتی، گفت: در این راستا، برنامه‌هایی مانند شناسایی و رایزنی عوامل مستعد در داخل و خارج از کشور برای صادرات به حوزه خلیج فارس به ویژه کشورهای عمان، بحرین، عراق و همچنان توسعه صادرات به افغانستان، در دستور کار قرار گرفته است.
وی با اشاره به برنامه‌های شرکت آرد قدس رضوی برای رسیدن به کیفیت و استانداردهای جهانی در عرصه صادرات، گفت: با توجه به اهمیت امر صادرات و رضایت مشتری که به عنوان یک اصل شناخته می‌شود، شرکت نسبت به شناسایی نیازها و خواسته‌های مشتریان اقدام کرده است.
سرپرست شرکت آرد قدس رضوی ادامه داد: بحث شناخت رقبا، کیفیت محصولات تولیدی و شرایط آن‌ها نیز مقوله دیگری می‌باشد که برای برخورداری از عملکردی موفق‌تر، مورد توجه و بررسی قرار گرفته است.
 
348-96

نظر شما