جزئیات خبر


طی 3 ماه نخست سال جاری محقق شد؛

افزایش 51 درصدی تولید محصول توسط شرکت آرد قدس رضوی

افزایش 51 درصدی تولید محصول توسط شرکت آرد قدس رضوی
1396/4/7

سرپرست شرکت آرد قدس رضوی از افزایش 51 درصدی تولید انواع محصولات توسط این شرکت طی 3 ماه نخست سال جاری خبر داد.
محمد صفایی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: طی این مدت، حدود 11 هزار و 700 تن آرد و محصولات آردی تولید شده است.
وی ادامه داد: این محصولات شامل انواع آردهای خبازی و شیرینی‌پزی، سبوس و استحصالات، انواع پودر کیک و پودر خمیر پیتزای بسته‌بندی است.
صفایی در مورد اقدامات صورت گرفته به منظور افزایش کیفیت محصولات تولیدی شرکت آرد قدس رضوی گفت: به این منظور، ماشین‌آلات و دستگاه‌های آردسازی مورد نیاز، مطابق با پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز خریداری شده و آزمایشگاه شرکت نیز برای کنترل کیفیت محصولات، تجهیز و به‌روزرسانی شده است.
وی ادامه داد: از طرفی، راز تولید آرد مرغوب و با کیفیت، داشتن سیلوی ذخیره گندم و بهره‌گیری از اختلاط بهینه آن می‌باشد که سیاست شرکت بر این موضوع تمرکز دارد.
صفایی از تعاملات صورت گرفته میان این شرکت و اداره غله و بازرگانی منطقه 5 مشهد، به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت سیلوها برای ذخیره‌سازی گندم طی سال 1396، خبر داد.
وی استفاده از ماشین‌آلات جدید و با کیفیت را اقدامی در راستای کاهش قیمت تمام شده محصول دانست و افزود: به این ترتیب، هزینه‌های تعمیر و نگهداری ماشین‌آلات کاهش می‌یابد.
86-96

نظر شما