جزئیات خبر


رشد 25 درصدی افزایش ذخیره‌سازی گندم در سیلوهای شرکت آرد رضوی

رشد 25 درصدی افزایش ذخیره‌سازی گندم در سیلوهای شرکت آرد رضوی
1395/11/3

سرپرست شرکت آرد قدس رضوی از رشد 25 درصدی افزایش ذخیره سازی گندم در سیلوهای این شرکت طی 9 ماه نخست سال 1395 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
محمد صفایی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: شرکت آرد قدس رضوی طی 9 ماه نخست امسال، 30 هزار تن گندم در سیلوهای خود ذخیره کرده است.
وی مجموع ظرفیت سیلوهای این شرکت را 30 هزار تن اعلام کرد و افزود: این حجم از گندم در 5 سیلو هر یک به ظرفیت 6 هزار تن ذخیره شده است.
صفایی ادامه داد: طی تعاملات صورت گرفته با اداره غله و بازرگانی منطقه 5 مشهد، توانسته ایم از حداکثر ظرفیت سیلو ها برای ذخیره سازی استفاده کنیم.                                                                               
وی در پاسخ به این سوال که از ابتدای سال جاری، گندم های کدام یک از شرکت ها و موسسات اقتصادی آستان قدس در این سیلوها ذخیره شده است، گفت: موسسه کشت و صنعت مزرعه نمونه و همچنین شرکت های نان قدس رضوی و کشاورزی و موقوفات چناران، از جمله مراکز زیر مجموعه آستان قدس رضوی است که محصول گندم آن ها در سیلوهای شرکت آرد قدس رضوی ذخیره سازی می شود.
سرپرست شرکت آرد قدس رضوی درباره ویژگی های ساختاری این سیلوها گفت: جنس سیلوهای مذکور، از صفحه های فولادی گالوانیزه موج دار است که دارای کف بتونی مسطح می باشند.
  359-95

نظر شما