جزئیات خبر


در بخش های تولید و فروش؛

60 درصد اهداف استراتژیک شرکت آرد قدس رضوی محقق شده است

60 درصد اهداف استراتژیک شرکت آرد قدس رضوی محقق شده است
1395/11/2

سرپرست شرکت آرد قدس رضوی گفت: حدود 60 درصد اهداف استراتژیک شرکت در بخش تولید و فروش محقق شده است.
محمد صفایی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این موفقیت به دلیل بهره برداری خط دوم آسیاب شرکت آرد رضوی در نیمه دوم سال جاری و همچنین ثابت ماندن نرخ فروش آرد مصوب از سوی وزارت غله و بازرگانی، کسب شده است.
وی ادامه داد: در بخش سوددهی نیز با توجه به سیاست های این شرکت، تمام اهداف پیش بینی شده، محقق شده است. 
صفایی، تولید محصول باکیفیت و جلب رضایت مشتری را مهم ترین اصول کاری شرکت آرد قدس رضوی دانست و افزود: طی 9 ماه نخست سال جاری، 22 هزار و 150 تن انواع محصول توسط شرکت آرد رضوی تولید شده است.
وی ادامه داد: این محصولات در گروه انواع آردهای خبازی و شیرینی پزی، سبوس و استحصالات، انواع پودر کیک و پودر خمیر پیتزای بسته بندی، تولید و به بازار عرضه شده است.
صفایی با بیان این که قسمت بیشتر بهای تمام شده محصول را مواد اولیه تشکیل دهنده، شامل می شود، افزود: حدود 92 درصد از بهای تمام شده محصولات شرکت مربوط به مواد مصرفی می باشد که گندم، 96 درصد از مواد مصرفی را به خود اختصاص می دهد.
وی ادامه داد: شرکت آرد قدس رضوی، گندم مورد نیاز خود را از مرغوب ترین نوع و پس از انجام آزمایشات کیفی و تایید آن، انتخاب می کند.
سرپرست شرکت آرد قدس رضوی با اشاره به اهمیت برند رضوی گفت: با توجه به اعتقادات مذهبی مردم و به دلیل احترام، مقدس بودن بارگاه رضوی و از طرفی کیفیت بالای تولیدات این نهاد، عموم مردم برای محصولات رضوی ارزش خاصی قائل هستند.
  357-95

نظر شما