جزئیات خبر


طی 3 ماه نخست امسال؛

7770 تن محصول توسط شرکت آرد رضوی تولید شد

7770 تن محصول توسط شرکت آرد رضوی تولید شد
1395/4/23

سرپرست شرکت آرد قدس رضوی از تولید حدود 7 هزار و 700 تن انواع آرد و محصولات آردی توسط این شرکت طی 3 ماه نخست سال 1395 خبر داد.

سید علی اکبر مؤذن در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: تولیدات این شرکت در 2 گروه محصولات آردی و انواع پودر کیک است.

وی ادامه داد: محصولات آردی شامل آرد خبازی، آرد شیرینی و سبوس و همچنین پودر کیک های میوه ای، کاکائویی و پودر خمیر پیتزا در بسته بندی های نیم کیلویی است.

مؤذن با بیان این که تولیدات شرکت آرد رضوی به لحاظ کیفی، در حد استاندارد قرار دارند، افزود: با این حال، با راه اندازی خط دوم کارخانه، بر کیفیت محصولات اضافه خواهد شد.

وی درباره برنامه های این شرکت برای تولید محصولات جدید طی سال جاری، گفت: با توجه به سیاست های بازار و هزینه هایی که باید برای توسعه سبد محصولات در نظر گرفته شود، امسال تولید محصولات جدید در دستور کار قرار ندارد.

مؤذن ادامه داد: با توجه به این که آرد، مواد اولیه بسیاری از کالاهای مصرفی جامعه است، می توان سبد محصولات تولیدی این شرکت را به نحوه قابل توجیهی افزایش داد که البته تحقق آن، نیاز به سرمایه گذاری بلند مدت و تعیین راهبردهای مناسب دارد.

سرپرست شرکت آرد قدس رضوی استفاده از ماشین آلات مدرن و به روز را گامی برای افزایش کیفیت محصولات این شرکت دانست و بیان کرد: علاوه بر این، از واریته های مختلف گندم و دارای کیفیت برای ثبات کیفیت آرد تولیدی استفاده شده است.

مؤذن، شرکت آرد رضوی را نخستین دارنده مهر استاندارد تشویقی در استان خراسان رضوی عنوان کرد.

106-95 

نظر شما